Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Blog

23. október 2013

Obchodníci v oblakoch alebo To už nie je sen

Napísal(a)  Jana Sviteková, obchodný manažér Zverejnené v BLOG
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Som na stretnutí s potenciálnym klientom, pred sebou tablet s klávesnicou a všetkými informáciami, ktoré potrebujem. Tablet napojený na dataprojektor a ja sa sústredím iba na klientove požiadavky. Večer po práci môžem ísť so známou na kávu alebo do fitness centra, a konečne nemusím prepisovať poznámky zo stretnutí do systému po večeroch pri televízii.

Mám jednoduchý poznámkový zošit v elektronickej podobe, ktorý šetrí môj pracovný i súkromný čas. Mám všetky informácie po ruke. Konečne som sa zbavila tých diárov, ktoré sa nikdy sami nenalistujú na tej strane, kde je dátum alebo kontakt, ktorý okamžite potrebujem. Ani papiere sa mi už nepovaľujú ani na stole, ani v aute. Nemám rada papiere – radi sa totiž strácajú. Papier si môže ktokoľvek kedykoľvek prečítať bez môjho vedomia, alebo mi ho dokonca ukradnúť. Všetko mám teraz na jednom mieste, dostupné do pár sekúnd. Vidím, či boli vystavené a uhradené faktúry bez toho, aby som musela svoje kolegyne vyrušovať pri ich práci.

Mám pomocníka, ktorý mi spíše všetky úlohy na jedno miesto a upozorní ma na to, čo dnes alebo tento týždeň treba spraviť. Stráži za mňa aj tie termíny, ktoré nastanú až o pol roka a ja som si istá, že som na nikoho nezabudla a ani nezabudnem.

Skvelé je, že ma zbavil každomesačnej povinnosti robiť reporty pre môjho nadriadeného. Všetky informácie má nadriadený k dispozícii zo zápisov, ktoré som spravila počas obchodných stretnutí. Môj nový pomocník sám moje aktivity vyhodnotí a pripraví report. Ja sa môžem pokojne venovať svojim klientom. 

Čerešničkou na torte je, že mi už počas mesiaca tento pomocník hovorí usmerňuje, koľko mi chýba do splnenia plánu aby som splnila plán a s akou odmenou môžem počítať

Môj život je oveľa jednoduchší.

Najlepšie na tom je, že to už nie je len sen J Naša nová cloudová služba s názvom EURIA ho zmenila na skutočnosť

Prečítané: 3710 krát Naposledy zmenené piatok, 25 október 2013 14:15

BLOG výber